pożyczka na dowód

KREDYT ONLINE

Pomożemy znleźć Ci najtańszy kredyt

By

Kredyt na oświadczenie bez kłopotliwych formalności

Patrząc na współczesny rynek finansowy, niemożna nie zauważyć, że pożyczkowe firmy pozabankowe, przyzwyczaiły swoich klientów do bezproblemowego i szybkiego dostępu do gotówki. Dzisiaj w nagłych i kryzysowych sytuacjach, kiedy potrzebujemy zastrzyku szybkiej gotówki, nie jesteśmy już skazani na szereg uciążliwych formalności, jakie są na porządku dziennym w tradycyjnych bankach. Często wystarczy jedynie nasze oświadczenie dotyczące aktualnej sytuacji finansowej i już możemy otrzymać niezbędne dla nas środki.

Kredyt na oświadczenie jest niezwykle wygodną formą ratowania zarówno domowego budżetu, jak i zapewnienia szybkiej gotówki w celu, jakim może być na przykład, utrzymanie płynności finansowej naszej firmy. Jak samo życie pokazuje, zdarzają się przeróżne sytuacje, które wymagają szybkiego działania i nie mamy wtedy czasu na załatwienie różnego rodzaju zaświadczeń o zarobkach czy o zatrudnieniu. W takich sytuacjach jedynie kredyt na oświadczenie z firm pozabankowych może wchodzić w grę, ponieważ większość typowych instytucji bankowych wymaga jednak dodatkowych dokumentów, potwierdzających naszą sytuację finansową i zarobkową.

Co musi zawierać oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie przyznawany jest na podstawie złożonego przez nas, przeważnie drogą mailową, telefoniczną lub osobistą, oświadczenia. Co w takim oświadczeniu musi się znaleźć? Przede wszystkim informacja o naszym miesięcznym dochodzie, która jest podstawą i niejako zabezpieczeniem kredytu. Większość firm pożyczkowych wymaga minimalnego dochodu miesięcznego wysokości ok 500 zł. Pożyczkodawcy pozabankowi raczej nie wnikają w źródła dochodów. Należy jednak pamiętać o tym,że oświadczenie zarówno pisemne, jak i ustne, jest ważnym dokumentem o charakterze prawnym, dlatego też zawarcie w nim nieprawdziwych informacji jest równoznaczne z krzywoprzysięstwem.

Co z BIK i KRD przy kredytach na oświadczenie?

Firmy pozabankowe oferujące kredyt na oświadczenie z zasady maja bardzo liberalną politykę udzielania pożyczek. Jakby nie było większość klientów ubiegających się o pożyczki z firm pozabankowych lub z parabanków robi to dlatego, ponieważ w tradycyjnym banku nie może dostać kredytu. Także zbytnia weryfikacja pożyczkobiorców w systemach BIK i KRD, byłaby kompletnie nie rentowna. Z reguły większość firm pożyczkowych udzielających kredyty na oświadczenie, nie weryfikuje historii kredytowej swojego klienta. Tym samym umożliwiając uzyskanie niezbędnych środków każdemu, nawet jeśli w przeszłości, w kwestiach finansowych, podwinęła mu się noga.

Jak widać kredyt na oświadczenie jest niezwykle przydatną alternatywa uzyskania pożyczki. Brak konieczności okazywania zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu sprawia, że cały proces wnioskowania o pożyczkę z rozpatrzeniem wniosku i udzieleniem kredytu, przebiega niemalże błyskawicznie. Brak skomplikowanych formalności i często nieweryfikowanie klienta pod względem przeszłości kredytowych, jest bardzo ważnym atutem takich kredytów, czyniąc je niezwykle popularnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *